فروشگاه اینترنتی چوب چوب

chobchob.com

پاراوان (پارتیشن متحرک) مدل Paa50 دورو - چوب چوب

ارسال رایگان

حمل طبقات

نصب و مونتاژ

پرداخت در محل

پاراوان (پارتیشن متحرک) مدل Paa50 دورو

10 درصد تخفیف

472000تومان

424,800تومان

موجود

بازه تحویل : 2 الی 8 روز

نوع : تصویری دورو

جنس قالب : MDFتعداد
توجه! جهت بزرگ شدن تصویر بروی عکس کلیک کنید
پاراوان (پارتیشن متحرک) مدل Paa50 دورو


رنگ بندی :


نوع :
تصویری دورو
قابلیت باز شوندگی :
دارد
جنس قالب :
MDF
طول :
220
عرض :
هر لنگه 55
ارتفاع :
180

نقد و بررسی کالا

پاراوان تصویری دو رو :

امروزه دکوراسیون داخلی در ادارات و مراکز فروش به یک امر مهم و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. این امر سبب افزایش کارایی و بهره وری در ادارات تبدیل شده و در نهایت منجر به افزایش فروش و توسعه می گردد. یکی از محصولات در زمینه دکوراسیون داخلی ادارات، پاراوان یا همان پارتیشن متحرک است. پاراوان ها به دلیل سبکی و جابه جایی راحت به زودی توانسته است سهم عظیمی از فروش را به خود اختصاص دهد. پاراوان های تصویری دورو یک نمونه از پاراوان می باشند که به سبب تنوع طرح و پوستر می تواند با دکوراسیون مدنظر شما تطبیق شود. پاراوان ها انواع مختلفی دارد که از این قبیل می توان به پاراوان آرایشگاهی، پاراوان پزشکی، پاراوان منظره و چشم انداز، پاراوان کودکانه، پاراوان لباس عروس، پاراوان ماساژ درمانی، پاراوان برای کلینیک زیبایی، پوست و مو و ناخن، پاراوان حیوانات و ...

معرفی :

پاراوان تصویری دورو نمونه ای از پارتیشن متحرک است که به سبب تنوع طرح و سادگی در جابه جایی یکی از پرفروش ترین محصولات در زمینه دکوراسیون داخلی ادارات می باشد. این محصول که از 4 لت (قطعه) به هم وصل شده ، تشکیل شده است نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. تنوع طرح و پوستر در پاراوان تصویری بسیار زیاد است. طرح هایی از قبیل: آرایشگاهی ، مزون، شرکت، کودکانه و ... . جنس بدنه این محصول از MDF 3 میلی متری بوده و تصویر آن پوستر است. در این مدل از پاروان ها از پوستر در دوطرف پشت و روی پاراوان استفاده گردیده که موجب افزایش کارایی و بهره وری این محصول شده است. پاراوان ها یا پارتیشن های متحرک به سبب حالت بازشوندگی که دارند مناسب اکثر مکان ها با اندازه های مختلف است که شما می توانید بسته به مساحت اتاق خود آن را باز کنید.

رنگ بندی :

پاروان ها در رنگ های مختلفی تولید می شود. رنگ هایی که در سایت چوب چوب عرضه می گردد شامل : ونگه، آنتیک طلایی و سفید می باشد که بدنه پاراوان را پوشش می دهد. نکته مهم این است که طرح پوستر انتخابی شما بیشترین جلوه را خواهد داشت لذا از تطابق پوستر با رنگ بدنه خود اطمینان حاصل کنید تا پوستر، بیشترین جلوه را از خود نشان دهد.

جنس :

جنس بدنه پاراوان ها از MDF سه میلی متری است و دور تا دور این بدنه را از پروفیل MDF می سازند. یک از ویژگی های MDF های سه میلی متری صاف بودن آن و عدم تابیدگی در سطح آن است . پروفیل استفاده شده در این محصول بسیار مقاوم بوده و از جنس MDF با تراکم بسیار زیاد است. تصاویر استفاده شده در پاراوان ها از جنس پوستر با کاغذهای رولی می باشد که گران تر از بنر بوده و تصویر را زیباتر نمایش میدهد.

جمع بندی :

  نقاط قوت:
 • قابلیت بازشوندگی و تغییر طول
 • سبک و حمل آسان
 • تصویر پشت و رو (دو رو)
 • تنوع طرح بسیار بالا
 • جنس بدنه مقاوم با طول عمر زیاد
 • هزینه پایین برای طراحی دکوراسیون اداری

  نقاط ضعف:
 • ندارد

پاروان تصویری یک رو :

امروزه دکوراسیون داخلی در ادارات و مراکز فروش به یک امر مهم و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. این امر سبب افزایش کارایی و بهره وری در ادارات تبدیل شده و در نهایت منجر به افزایش فروش و توسعه می گردد. یکی از محصولات در زمینه دکوراسیون داخلی ادارات، پاراوان یا همان پارتیشن متحرک است. پاراوان ها به دلیل سبکی و جابه جایی راحتی که دارد به سرعت توانسته است سهم عظیمی از فروش را به خود اختصاص دهد. پاراوان های تصویری یک رو یک نمونه از پاراوان می باشند که به سبب تنوع طرح و پوستر می تواند با دکوراسیون مدنظر شما تطبیق شود. پاراوان ها انواع مختلفی دارد که از این قبیل می توان به پاراوان آرایشگاهی، پاراوان پزشکی، پاراوان منظره و چشم انداز، پاراوان کودکانه، پاراوان لباس عروس، پاراوان ماساژ درمانی، پاراوان برای کلینیک زیبایی، پوست و مو و ناخن، پاراوان حیوانات و ... اشاره کرد

معرفی :

پاراوان تصویری یک رو نمونه ای از پارتیشن متحرک است که به سبب تنوع طرح و سادگی در جابه جایی یکی از پرفروشترین محصولات در زمینه دکوراسیون داخلی ادارات می باشد. این محصول که از 4 لت (قطعه) با طول 45 سانتی متر ، تشکیل شده است نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. تنوع طرح و پوستر در پاراوان تصویری بسیار زیاد است. طرح هایی از قبیل: آرایشگاهی ، مزون، شرکت، کودکانه و ... . جنس بدنه این محصول از MDF 3 میلی متری بوده و تصویر آن پوستر است. روکش پاراوان ها از نیز از PVC می باشد. در این مدل از پاروان ها از پوستر در دوطرف پشت و روی پاراوان استفاده گردیده که موجب افزایش کارایی و بهره وری این محصول شده است. پاراوان ها یا پارتیشن های متحرک به سبب حالت بازشوندگی که دارند مناسب اکثر مکان ها با اندازه های مختلف است که شما می توانید بسته به مساحت اتاق خود آن را باز کنید.

رنگ بندی :

پاراوان ها در رنگ های مختلفی تولید می شود. رنگ هایی که در سایت چوب چوب عرضه می گردد شامل : ونگه، آنتیک طلایی و سفید می باشد که بدنه پاراوان را پوشش می دهد. نکته مهم این است که طرح پوستر انتخابی شما بیشترین جلوه را خواهد داشت لذا از تطابق پوستر با رنگ بدنه خود اطمینان حاصل کنید تا پوستر، بیشترین جلوه را از خود نشان دهد.

جنس :

جنس بدنه پاراوان ها از MDF سه میلی متری است و دور تا دور این بدنه را از پروفیل MDF با روکش PVC می سازند. یکی از ویژگی های MDF های سه میلی متری صاف بودن آن و عدم تابیدگی در سطح آن است . پروفیل استفاده شده در این محصول بسیار مقاوم بوده و از جنس MDF با تراکم بسیار زیاد است. تصاویر استفاده شده در پاراوان ها از جنس پوستر با کاغذهای رولی می باشد که گران تر از بنر بوده و تصویر را زیباتر نمایش می دهد.

جمع بندی :

  نقاط قوت:
 • قابلیت بازشوندگی و تغییر طول
 • سبک و حمل آسان
 • تنوع طرح بسیار بالا
 • جنس بدنه مقاوم با طول عمر زیاد
 • هزینه پایین برای طراحی دکوراسیون اداری

  نقاط ضعف:
 • ندارد

ثبت نظر :

امتیاز به این کالا :

نظر شما ثبت گردید
نظرات ثبت شده

ارسال به مشتریان تهرانی :

ارسال برای تمام مشتریان تهرانی رایگان انجام می شود.


ارسال به مشتریان شهرستانی :

برای مشتریان شهرستان ارسال فقط تا باربری مبدا رایگان است و هزینه ارسال از باربری تا مقصد مشتری، تماما به عهده مشتری خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به قوانین چوب چوب مراجعه کنید


محصولات مرتبط


سبد خرید


بستن